Nabídka kurzů

Aktuality

 
Nebojte se do kurzů přihlásit i v průběhu semestru, o své kurzovné rozhodně nepřijdete!
 

Základní informace

Skupinové kurzy probíhají v kulturním sále obecního úřadu v Hnojicích u Šternberka. Počet studentů ve skupinách se liší podle pokročilosti ‒ v začátečnických kurzech je maximální počet studentů 15, v pokročilejších skupinách  6–8 studentů (nízký počet studentů zajišťuje dostatek prostoru pro individuální rozvoj každého studenta a maximální efektivitu výuky).

Jeden vyučovací blok trvá  1¾ hodiny (105 minut). Pokud si nejste jistí úrovní kurzu, do kterého byste se měli přihlásit, neváhejte mě kontaktovat, ráda Vám poradím.

Učebnici si student pořizuje na vlastní náklady (lze objednat hromadně přes lektorku), doplňkové materiály zajišťuje lektorka.

Vypsané jazykové kurzy jsou otevřeny všem věkovým kategoriím, v případě zájmu se lze domluvit i na kurzech na míru, např. pro maminky na mateřské dovolené, seniory, podnikatele, vojáky z povolání, viz níže.

 

Jak se přihlásit?

Pokud máte o nějaký kurz zájem či se chcete více informovat, kontaktujte lektorku na e-mailové adrese varhanikova.katerina@gmail.com, nebo na telefonním čísle 777 232 896. Přihlašování do kurzů je možné již během letních prázdnin. Všem zájemcům o kurzy doporučuji přihlásit se co možná nejdříve (ideálně však  do 10. 9. 2018), abyste měli své místo v kurzu jisté. Do kurzu se lze přihlásit i v průběhu semestru, pokud jsou volná místa (kurzovné je pak aktuálně upraveno podle počtu hodin).

 

Kurzy vypsané pro školní rok 2018/2019:

ANGLIČTINA

Začátečníci (Beginners)

Tento kurz je určen pro studenty, kteří se angličtinu ještě nikdy neučili a začínají opravdu od začátku. Kurz se zaměřuje na získání základních jazykových znalostí, osvojení si základních okruhů slovní zásoby a také na získání schopnosti dorozumět se v běžných jazykových situacích (dovolená, na letišti, u lékaře, …)

Učebnice: English File Beginners Third edition

Rozvrh: 1¾ hodiny týdně (105 minut) – středa 16:00–17:45 hod.

Cena: 2500 Kč za semestr (18x 105 minut)

Počet studentů ve skupině: max. 15 studentů

 

Falešní začátečníci (Elementary)

Tento kurz je určen pro studenty, kteří se již s angličtinou setkali, nejsou si ale svými znalostmi příliš jistí, a tak chtějí raději začít znovu. Je ovšem škoda začínat znovu úplně od úrovně Beginner, která by znamenala spíše krok zpět. V této skupině probereme základní gramatiku i slovní zásobu znovu, tato úroveň ale už předpokládá minimálně pasivní znalost určitých okruhů z dřívějška, které zopakujeme a navážeme na ně. Tato skupina je vhodná také pro studenty, kteří s jazykem znovu začínají po delší pauze.

Učebnice: NEF Elementary

Rozvrh: 1¾ hodiny týdně (105 minut) – úterý 16:00–17:45 hod.

Cena: 2500 Kč za semestr (18x 105 minut)

Počet studentů ve skupině: max. 15 studentů

 

Mírně pokročilí (Pre-intermediate)

Tento kurz je určen pro studenty, kteří chtějí angličtinu používat v každodenním životě, znalosti gramatiky i slovní zásoby se prohlubují, konverzační témata i aktivity jsou již složitější. 

Učebnice: NEF Pre-Intermediate

Rozvrh: 1¾ hodiny týdně (105 minut) – čtvrtek 16:00–17:45 hod.

Cena: 3500 Kč za semestr (18x 105 minut)

Počet studentů ve skupině: 6–8 studentů

 

Středně pokročilí (Intermediate)

Tento kurz je určen pro studenty, kteří si chtějí upevnit a prohloubit své znalosti angličtiny, ať už v každodenním či pracovním životě. U studentů tohoto kurzu se již předpokládá poměrně dobrá znalost základních jazykových jevů a slovní zásoby, která je nadále obohacována a prohlubována. 

Učebnice: NEF Intermediate

Rozvrh: 1¾ hodiny týdně (105 minut) – pondělí 17:15–19:00 hod.

Cena: 3500 Kč za semestr (18x 105 minut)

Počet studentů ve skupině: 68 studentů

 

Výše vypsané kurzy pokrývají nejčastější potřeby a zájmy studentů. 

 

Kurzy na míru

Kurzy vyšší pokročilosti či jiného zaměření (kurzy na míru) lze po individuální domluvě s lektorkou otevřít při dostatečném počtu studentů jak v dopoledních, tak v odpoledních hodinách. Jedná se například o další úrovně kurzů (např. pokročilí – upper-intermediate), nebo speciálně zaměřené kurzy (např.: konverzační kurz, obchodní angličtina, angličtina pro vojáky z povolání, kurz pro seniory, kurz pro maminky na mateřské dovolené, …)

Rozvrh: po domluvě v dopoledních i odpoledních hodinách

Cena: 1¾ hodiny týdně (105 minut) – dle velikosti skupiny a zaměření kurzu 2500–4500 Kč za studenta

 

 

Individuální kurzy/výuka ve dvojicích

Rozvrh: po domluvě v dopoledních i odpoledních hodinách

Cena: 60 minut – 340 Kč pro jednoho studenta, 420 Kč pro dvojici; 90 minut – 500 Kč pro jednoho studenta, 600 Kč pro dvojici

            

 

ŠPANĚLŠTINA

Nabízím také kurzy španělského jazyka v různých úrovních pokročilosti (začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí). Tyto kurzy lze otevřít při dostatečném počtu studentů jak v dopoledních, tak v odpoledních hodinách po individuální domluvě s lektorkou.

Rozvrh: po domluvě v dopoledních i odpoledních hodinách

Cena: 1¾ hodiny týdně (105 minut) – dle velikosti skupiny 2500–3500 Kč za studenta